«Заряджена» версія мінівена Opel Zafira Life

Дo 120-річнoгo ювілeю випуску свoгo пeршoгo aвтoмoбіля нині нaлeжить кoнцeрну PSA кoмпaнія Opel пригoтувaв нeзвичaйний кoнцeпт-кaр. Створений бери основі серійного мінівена Zafira Life, але відрізняється своєю яскравою зовнішністю, стилізованої під фургончик GMC Vandura зі знаменитого серіалу «Главенство А».

 

Повна назва автомобиля — O-Team Zafira Life (дескать «О» — це, зрозуміло, Opel). Виглядає сарай грізно — від спокійної зовнішності серійного буса, яка дісталася Опелю від французьких аналогів Peugeot Expert і Citroen Jumpy, безлюдный (=малолюдный) залишилося і сліду. Особливо звертають получи и распишись себе увагу такі деталі, як силова флюгельгорн спереду, величезного розміру антикрило позаду, а також чорно-жовті тачка оригінального дизайну.

 

Зазнав змін і салончик. Замість стандартних крісел, спереду з'явилися спортивні шкіряні сидіння від Opel Insignia GSi, а получи и распишись другому і третьому рядах — капітанські крісла з безліччю регулювань.

 

Під капотом Зафіри встановлений стандартний дизельний двигун потужністю 177 к.с., в парі з яким працює шестиступінчастий «сатуратор», але завдяки синтезатору звуку, всередині здається, що під капотом стоїть потужний бензиновий V8. А баллер більш потужні передні гальма і пневматична підвіска сверху цьому фургоні абсолютно реальні — висоту кузова можна регулювати дистанційно з пульта.

 

Мінівен поставили получи 20-дюймові колеса BBS, а нате даху встановили спойлер. Универсал пофарбований у темно-сірий та блідо-сірий кольори прикрашений яскравими контрастними акцентами салатового кольору.

 

Зрозуміло, що подібний «заряджений» минибус — це никак не більше ніж яскравий концепт. І оборона появу його серійного аналога, черт с ним навіть менш брутального, поки що безвыгодный йдеться.

 

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.