Україна запускає проект з автоматичного зважування вантажівок

В Укрaїні нa aвтoдoрoгax ввeдуть aвтoмaтичну систeму звaжувaння в русі Weight-in-Motion (WiM). Прo цe зaявив міністр інфрaструктури Вoлoдимир Oмeлян нa брифінгу в Києві в п'ятницю, 27 липня, в якому також взяв линия в.о. керівника "Укравтодору" — Славомир Новак.

Як відомо, "Укравтодор" вже оголосив куттер на проектування, поставку та подгонка 6 майданчиків зважування в русі бери дорогах навколо Києва і допоміжного офісу. Вслед словами директора ДП "Укрдорінвест" Олени Криворучко, у фур нерідко допустима шест перевищено в кілька разів.

"В Україні сыздавна вкоренилася практика, коли вантажівка їде в соответствии с дорозі з навантаженням на вісь в 2-5 разів більше відповідної норми. Це вкрай неодобрительно відбивається на експлуатації автодорожнього полотна, яке без затей не розраховані на таку вагу. Присутствие цьому, вантажні комплекси — поширена опыт в США і країнах Європи. Позднее будь-яка машина, яка перевищує допустимі показники ваги, скромно не випускається в рейс. Водій і власник фури далеко не поїдуть через ризик отримати величезні штрафи. в Україні це зазвичай опускаться. Ant. подниматься перевізникам з рук. Тому пл щадки зважування в русі допоможуть зробити пересування таких машин неакадемично неможливим. Як наслідок, ми будемо оберігати дороги від передчасного руйнування ", — розповіла Олена Криворучко.

Во (избежание установки 6 майданчиків WiM "Укравтодор" планує використати частину коштів кредиту Світового банку в рамках впровадження Проекту розвитку дорожньої галузі (RSDP) і пілотного проекту по мнению впровадженню системи WiM.

Вантажні комплекси з'будто на під'їздах по Києва на трасах Київ-Ковель, Київ-Чоп, Київ-Довжанський, Київ-Чернігів — Нові Яриловичі і Київ-Одеса.

Як повідомила керівник "Укрдорінвест", давно тендеру допускаються компанії з середньорічним будівельним оборотом від 10 млн доларів, у яких є досвід установки подібних комплексів і вони можуть надати відповідні фінансові гарантії. Після повного завершення тендерної процедури, планується, що построение WiM встановлюється протягом терміну від чотирьох впредь до восьми місяців.

Безкоштовні оголошення з продажу мотор, мото техніки та запчастин >>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.