Volvo Trucks розробила для України спеціальні версії Volvo FM і Volvo FH

Volvo For Ukraine – цe нoвий кoнцeпт кoмпaнії Volvo Trucks, який дaє унікaльну мoжливість придбaти кoмплeкснe трaнспoртнe рішeння ради рeгіoнaльниx пeрeвeзeнь. У 2019 нa укрaїнськoму ринку будуть прeдстaвлeні відрaзу дві спeціaльні кoмплeктaції сідeльниx тягачів для того регіональних перевезень VOLVO FM 450 ORIGIN і VOLVO FH 420 ADVANCE, які відрізняються безпрецедентно низькою собівартістю володіння і низькою ціною кілометра пробігу. Обидві моделі пропонуються в лізинг під 5,95% річних бери 4 роки і в їх вартість вже включені всі регламентні технічні обслуговування получай протязі 4-х років.

Тягач VOLVO FM 450 ORIGIN доступний за ціні від 75500 євро. Автомобіль укомплектований 450-сильним двигуном Євро-5, посиленою захищеною підвіскою, автоматичною КПП, сталевим бампером і аудіосистемою преміум-класу. Також локомотив вже підключений до системи управління автопарком Dynafleet з підпискою получи и распишись один рік. Така специфікація ідеально підійде пользу кого перевезень з причепом напівпричепом ли цистерною, і буде користуватись попитом серед сільгосппідприємств, будівельних і виробничих компаній.

 

Вслед за бажанням покупця, можна поліпшити комплектацію автомобіля, замовивши, наприклад, високу кабіну Globetrotter, подшивка гідравліки, моторне гальмо, кулек для бездоріжжя і ще кортеж опцій.

Для далеких регіональних перевезень Volvo Trucks представила спеціальну версію VOLVO FH 420 ADVANCE после ціною від 82000 євро. Цей трактор був створений з урахуванням особливостей перевезень в соответствии с Україні та побажань клієнтів щодо комфорту водіїв. У такій специфікації він призначений для того експлуатації на далекі відстані з тентованими напівпричепами, контейнеровозами, рефрижераторами разве цистернами.

За бажанням замовника, вантажівка може бути поставлена з більш потужним двигуном 460 к.с., високою кабіною Globetrotter, додатковими системами безпеки. Быть цьому всі умови спеціальної програми зберігаються.

«Ще ніколи Volvo невыгодный були такими доступними в Україні. Але наша пакетна пропозиція двічі унікальна, адже крім спеціальної вартості самого тягача, покупець возьми 4 роки отримує Volvo Blue Service Contract, який покриває всі Ведь і витратні матеріали. Тобто, експлуатувати Volvo после цією програмою буде дійсно дуже вигідно», – розповідає комерційний председатель «Вольво Україна» Євген Іванов.

Volvo Trucks надають комплексні транспортні рішення професійним і вимогливим клієнтам, пропонуючи повний спектр середньотоннажних і важких вантажівок. Підтримка клієнтів забезпечується сверх глобальну мережу із 2100 дилерів та проведення семінарів у більш ніж 130 країнах світу. Рядом цьому процес складання вантажівок Volvo здійснюється у 15 країнах. Вслед 2018 р. у світі було продано більше ніж 127 000 вантажівок Volvo. Volvo Trucks є частиною Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажних автомобілів, автобусів, будівельного обладнання та морських і промислових двигунів. Також Volvo Group надає комплексні рішення із фінансування та обслугову¬вання. Робота компанії Volvo Trucks ґрунтується возьми ключових цінностях якості, безпеки та турботи для навколиш¬нє середовище.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.