Volvo Trucks презентує новий Volvo FH, який знижує витрати на пальне до 7%

Щoб зaбeзпeчити спoживaчaм прoвідну пaливну eкoнoмічність, Volvo Trucks прeдстaвляє Volvo FH з I-Save. Зaвдяки пoєднaнню нoвoгo двигунa D13TC з oнoвлeними функціями исполнение) eкoнoмії пaльнoгo, цe нoвe рішeння мoжe скoрoтити витрaти нa пaливo дo 7% близ пeрeвeзeнняx нa дaлeкі відстaні — нe впливaючи нeгaтивнo бери керованість.

Попит на перевезення в области всій Європі зростає, а вантажівки долають до сей поры більші відстані. У той самий часок перевізники стикаються з підвищенням цін возьми дизельне пальне, що отрицательно впливає на прибутковість.

 

«Volvo FH з I-Save — наша відповідь возьми цей виклик. Це комплексне рішення, яке поєднує наші новітні технології, щоб істотно знизити споживання палива подле перевезеннях на далекі відстані. Без участия шкоди для керованості», — проронить Роджер Альм, президент Volvo Trucks.

 

В основі Volvo FH з I-Save лежить новий, найсучасніший D13TC — найбільш економічний двигун ради перевезень на далекі відстані від Volvo Trucks получи и распишись сьогоднішній день. Він оснащений поршнями із запатентованим хвилеподібним внутрішнім профілем, що покращує згоряння та підвищує ефективність, спрямовуючи теплота і енергію до центру циліндрів. Надлишок енергії у вихлопних газах використовується чтобы живлення двигуна через додаткову турбіну у вихлопній системі, яка називається Turbo Compound.

 

Двигун D13TC виробляє раньше 300 Нм додаткового крутного моменту, що сприяє меншій потребі в прискоренні та паливі с целью підтримання сталої швидкості нате дорозі. Це ідеальне рішення в целях клієнтів, які працюють у сфері перевезень нате далекі відстані.

 

Серед інших особливостей I-Save — нові економічні задні мости, оновлена средство I-See, яка працює на основі картографічних даних, аналізує та пристосовується прежде градієнтів дороги попереду, та програмне забезпечення интересах перемикання передач, оптимізоване исполнение) перевезень на далекі відстані. Сукупне використання всіх цих продуктів та послуг може забезпечити економію давно 7% витрат на паливо у порівнянні з двигуном D13 Євро 6 Step D*.

 

«Ми проробили кожен сторона I-Save, щоб задовольнити потреби перевізників бери далекі відстані, особливо тих, які зазвичай долають понад 120 тисяч км вслед рік», — быть в ударе Метс Францен, директор відділу стратегічних розробок трансмісій у Volvo Trucks. «Чим більший тракт вони долають, тим більше вони можуть заощаджувати. Це потужний двигун, який забезпечує високу паливну економічність та приємний досвід водіння».

Volvo FH з I-Save можна если замовити з 11 березня 2019 року сверху європейських ринках.

 

* Порівняння D13TC Євро 6 step D з паливним пакетом ради перевезень на далекі відстані (I-Save) і D13 eSCR Євро 6 step D безо пакету для перевезень нате далекі відстані. Фактичний показник економії пального если залежати від багатьох факторів, зокрема використання круїз-контролю, фактичної топографії, досвіду водія та погодних умов.


Проявить еще
(11)

Факти

Кожна функція I-Save була розроблена на зниження витрат на паливо. Переш до складу Volvo FH з I-Save:

•    Двигун D13TC (Turbo Compound) 460 к. с. (2 600 Нм) аль 500 к. с. (2 800 Нм)

•    Нові, високоекономічні задні мости

•    Відключення двигуна возле холостому ході

•    I-Cruise з I-Roll, який пристосовує швидкість с целью підтримання мінімального споживання палива

•    Аэролифт підсилювача кермового управління зі змінним об'ємом

•    Оновлена функція I-See

•    Оновлене програмне забезпечення I-Shift, оптимізоване к перевезень на далекі відстані

 

Volvo Trucks надають комплексні транспортні рішення професійним і вимогливим клієнтам, пропонуючи повний спектр середньотоннажних і важких вантажівок. Підтримка клієнтів забезпечується вследствие глобальну мережу із 2100 дилерів та проведення семінарів у більш ніж 130 країнах світу. Подле цьому процес складання вантажівок Volvo здійснюється у 15 країнах. После 2018 р. у світі було продано більше ніж 127 000 вантажівок Volvo. Volvo Trucks є частиною Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажних автомобілів, автобусів, будівельного обладнання та морських і промислових двигунів. Також Volvo Group надає комплексні рішення із фінансування та обслугову¬вання. Робота компанії Volvo Trucks ґрунтується бери ключових цінностях якості, безпеки та турботи ради навколиш¬нє середовище.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.