Volvo Trucks презентує Distance Alert – систему попередження про небезпечну дистанцію

Кoмпaнія Volvo Trucks зaпрoвaдилa нoву функцію бeзпeки – систeму пoпeрeджeння прo нeбeзпeчну дистaнцію (Distance Alert), щo дoпoмaгaє вoдіям вaнтaжівoк дoтримувaтися бeзпeчнoї дистaнції дo aвтoмoбіля, який руxaється пoпeрeду, тa уникaти критичниx ситуaцій.

Нeщaсні випaдки, кoли oдин транспортний засіб врізається в задню частину іншого, становлять близько 20% усіх серйозних зіткнень по (по грибы) участі вантажівок. Нова функція від Volvo Trucks під назвою Distance Alert допомагає водіям дотримуватися безпечної дистанції від автомобіля, який рухається попереду.

«Почасту подібні аварії виникають помощью неуважність і занадто коротку відстань после автомобіля, що рухається попереду. Distance Alert попереджає водіїв червоним світлом держи лобовому склі, щойно вантажівка наблизиться предварительно автомобіля, що рухається попереду, і в більшості випадків це дозволяє запобігти зіткненню», – беседовать Карл Йоган Алмквіст, заправила з безпеки дорожнього руху та продукції у Volvo Trucks.

Distance Alert є частиною найновішої версії системи підтримки водія від Volvo Trucks – системи попередження для зіткнення з аварійним гальмом, яка розроблена, щоб допомагати водіям запобігати нещасним випадкам у кілька етапів. Якщо Distance Alert невыгодный дає бажаного ефекту, к попередження водія використовуються миготливі лампи та звуковий отмашка. А наприкінці активізується удосконалений прискорювач гальмування. Усе це відбувається протягом декількох секунд.

 

Нова функція призначена интересах використання на магістральних дорогах аппель межами міст і вмикається около швидкості понад 60 км/годок, якщо не активована учение адаптивного круїз-контролю. Аналогічно іншим функціям системи попередження зіткнення, Distance Alert використовує поєднання камери та радару с целью обчислення відстані й ідентифікації об'єкту нате дорозі.

 

«Постійно вдосконалюючи активні системи безпеки в наших вантажних автомобілях, ми надаємо водіям кращі способи зменшення ризиків, яким піддаються вони та інші учасники дорожнього руху. Distance Alert є одним із багатьох прикладів того, як технологія може допомогти гарним водіям стати ще кращими. Пользу кого транспортних компаній інвестування в безпеку має сенс без- тільки в плані захисту людей, але й с целью економії грошей. Нижчі витрати нате страхування й ремонт та менше незапланованих простоїв – лише деякі з аргументів. До самого того ж, безпечний стиль водіння зазвичай є оптимальним у плані споживання палива. Поєднання гарно підготовлених, свідомих щодо безпеки водіїв та безпечніших вантажівок причинять користь усім», – (ввертывать Карл Йоган Алмквіст.

 

Факти

  • Функція попередження оборона небезпечну дистанцію (Distance Alert) доступна возьми Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM і Volvo FMX, виробництво яких почалось з 23-го тижня 2018 року. Вантажівки також повинні бути обладнані системою попередження зіткнень.
  • Distance Alert створена, щоб допомагати водіям вантажівок дотримуватися безпечної дистанції до самого автомобіля, який рухається попереду.
  • Якщо виявляється, що транспортні засоби розташовані ближче Водан до одного, ніж обраний проміжок часу від 1,5 давно 3,5 секунд, на вітровому склі загоряється червоний індикатор. Якщо водій далеко не сповільнюється, система попередження зіткнення активується і видає звукові та візуальні сигнали постійно зростаючої інтенсивності. Після цього застосовується удосконалений прискорювач гальмування.
  • Концепция попередження зіткнення з аварійним гальмом від Volvo Trucks доступна в моделях Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM, Volvo FMX, Volvo FE і Volvo FL.

Volvo Trucks надають комплексні транспортні рішення професійним і вимогливим клієнтам, пропонуючи повний спектр середньотоннажних і важких вантажівок. Підтримка клієнтів забезпечується черезо глобальну мережу із 2100 дилерів та проведення семінарів у більш ніж 130 країнах світу. Подле цьому процес складання вантажівок Volvo здійснюється у 15 країнах. Ради 2018 р. у світі було продано більше ніж 127 000 вантажівок Volvo. Volvo Trucks є частиною Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажних автомобілів, автобусів, будівельного обладнання та морських і промислових двигунів. Також Volvo Group надає комплексні рішення із фінансування та обслугову¬вання. Робота компанії Volvo Trucks ґрунтується для ключових цінностях якості, безпеки та турботи для навколиш¬нє середовище.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.