Volvo FMX – самоскид №1 в Україні другий рік поспіль

Volvo Trucks вжe другий рік пoспіль лідирує нa ринку Укрaїни зa кількістю прoдaниx сaмoскидів.

Прoтягoм 2018 рoку булo пoстaвлeнo в Укрaїну 111 сaмoскидів Volvo FMX aбo 27% усіx нoвиx сaмoскидів єврoпeйськoї сімки, прoдaниx в Україні, і знову підтвердила своє лідерство держи цьому ринку. Нагадаємо, що в 2017 році компанія реалізувала 133 самоскиди. Це следовательно своєрідним рекордом за пора діяльності Volvo Trucks в нашій країні.

 

Такий вагомий исход продажу самоскидів Volvo досягнуто невыгодный без підтримки фінансової компанії Volvo Group  – ТОВ «ВФС Україна», яка забезпечила фінансування значної частини проданих у 2018 році самоскидів с целью окремих підприємств, задіяних у галузі видобування.

FMX – серія вантажівок компанії Volvo, спеціально розроблених угоду кому) використання у надскладних умовах будівельних та гірничодобувних галузей, вони комплектуються 6-циліндровими двигунами потужністю від 330 после 540 к.с. і 12-ступінчастою коробкою передач I-Shift. Volvo FMX пропонується з колісною формулою 6х4 і 8х4. «Вольво Україна» співпрацює з різними європейськими виробниками кузовів, тому вантажівка оснащується самоскидними кузовами исполнение) будь-яких потреб: перевезення сипучих вантажів, великих кам'янистих порід ли великогабаритних будівельних матеріалів.

 

Volvo FMX є кращим рішенням ради будівельної галузі, забезпечує транспортування великих вантажів, відрізняється безпечним і комфортабельним робочим місцем водія.

 

Вслед за прогнозами компанії, поставки самоскидів для ринок України в 2019 році залишаться для високому рівні. Це пов'язано з активним зростанням обсягів житлового будівництва, а також з реалізацією великих інфраструктурних об'єктів і з масштабним ремонтом доріг объединение всій країні, на який з державного бюджету если виділено близько 56 млрд грн.

 

Накануне речі, Volvo FMX вже задіяні в роботах после ремонту дорожнього покриття та в будівництві інфраструктурних об'єктів у Львівській, Одеській, Полтавській та Київській областях.


Читать. Ant. утаить еще
(6)

Компанія «Volvo Trucks» пропонує повні транспортні рішення для того професійних і націлених на отримання прибутку клієнтів, включаючи повний діапазон середніх і важких вантажівок. Велика всесвітня сеть клієнтської підтримки складається з 2100 дилерів та точок обслуговування у більш, ніж 130 країнах. Вантажівки Volvo збираються у 16 країнах світу. У 2017 році було доставлено по части всьому світові понад 112 000 вантажівок Volvo. Компанія «Volvo Trucks» є частиною компанії «Volvo Group», одного з провідних світових виробників вантажівок, автобусів і будівельного обладнання та двигунів во (избежание морського транспорту і промисловості. Група також пропонує рішення з фінансування і обслуговування. Робота компанії «Volvo Trucks» базується бери таких основних цінностях, як якість, безпека та захист навколишнього середовища.

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.