В Україні стартували продажі нового TOYOTA RAV4

Пoчинaючи з 9 лютoгo 2019 рoку, укрaїнці мoжуть бeзпoсeрeдньo oзнaйoмитися з xaрaктeристикaми тa придбaти нoвий aвтoмoбіль RAV4 п’ятoгo пoкoління в усіx дилeрськиx цeнтрax мeрeжі Toyota в Укрaїні.

Toyota прeдстaвляє рeвoлюційний RAV4, у якoму пoєднуються xaрaктeристики пoпeрeдніx автомобілів компанії та інноваційні зміни, завдяки яким кросовер став ще більш стильним, динамічним та надійним.

RAV4 – це перший автомобіль, розроблений бери новій платформі Toyota New Global Architecture (TNGA). Новітня технологія забезпечила RAV4 низький центральная) часть тяжіння та легку вагу, що значно покращило його збалансованість і стійкість. Використання платформи TNGA також дозволило розширити внутрішній простір автомобіля і багажного відсіку та зменшити передній і задній звиси.

 

Розробники нового RAV4 приділили особливу увагу безпеці. Зокрема, автомобіль обладнано допоміжною системою безпеки Toyota Safety Sense другого покоління, інтелектуальним адаптивним круїз-контролем (iACC), системою сповіщення насчет з’їзд зі смуги руху із функцією повернення у смугу руху (LDA w/SA), системою зчитування дорожніх знаків (RSA) тощо.

В Україні RAV4 если доступний з новими високоефективними двигунами з комбінованим впорскуванням Dynamic Force держи вибір: 2,0-літровим двигуном* или 2,5-літровою гібридною силовою установкою*.

Автомобіль RAV4 Hybrid оснащено новою 2,5-літровою гібридною силовою установкою. Її потужність досягає 218 к.с. (160 кВт) пользу кого переднього привода та 222 к.с. (163 кВт) с целью повного привода. Батарея гібридної установки заряджається автоматично та маловыгодный потребує електромережі.

Завдяки системі повного привода з направленим розподілом крутного моменту (Dynamic Torque Vectoring) RAV4 легше долає перешкоди. Модернізована гібридна сингония AWD-i для повноприводного RAV4 Hybrid допомагає оптимізувати можливості автомобіля возле русі за межами міста.

Вслед за детальною інформацією щодо нового кросовера Toyota RAV4, включно з цінами, звертайтеся, счастливо оставаться ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.

 

* Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Toyota.

Автосалон Премиум Моторс

Адресочек: г. Винница, Хмельницкое тракт, 21.

Тел.: (0432) 555-915, (067) 431-80-40

Время работы: с 9.00 раньше 20.00

E-mail: office@premium-motors.toyota.ua

WEB: http://www.toyota.vn.ua

Переключиться на страницу автосалона

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.