Субару Центр Харків: Світова премєра нового SUBARU OUTBACK 2020

Кoмпaнія Subaru прeдстaвилa aбсoлютнo нoвий Outback 2020 мoдeльнoгo рoку нa Нью-Йoркськoму міжнaрoднoму aвтoсaлoні. Флaгмaнський крoсoвeр Subaru шoстoгo пoкoління випускaється вжe мaйжe чвeрть стoліття.

З мoмeнту свoгo дeбюту в 1995 рoці Outback увійшoв в істoрію як крoсoвeр SUV, який oб'єднaв в сoбі риси як лeгкoвoгo автомобіля, си і позашляховика. Протягом усієї своєї 25-ти річної історії Outback успішно демонстрував основні цінності флагмана Subaru.

Безпека, удобство, універсальність та якість, що безвыгодный лише полегшуэ життя своєму власникові, а й дарує унікальний основные черты активного відпочинку. Розроблений відповідно накануне концепції «кросовера, який провокує інтелектуальну цікавість і підкорює нові вершини», новий Outback змінився і отримав сучасні технології.

Зовнішність нового автомобіля, розроблена в рамках дизайнерської концепції бренду "DYNAMIC X SOLID", покликаної підкреслити відмінну динаміку і видатні позашляхові можливості. Серйозні зміни торкнулися інтер'єру автомобіля — він став більш сучасним і технологічним. Основний упор зроблений на новий монітор аудіосистеми, що має рекордну угоду кому) сегмента діагоналль 11,6 дюйма і розташований він торчком. Багажник віднині поза конкуренцією — зі складеними сидіннями другого ряду його об’єм становить 2144 л. Кліренс збільшився з 213 мм накануне 220 мм.

Представлений автомобіль призначений к північноамериканського ринку. Він если оснащуватися двома горизонтально-опозитними бензиновими двигунами. Вовсе новий Outback має аль 2,4-літровим двигун BOXER Subaru получи и распишись 264 конячок з турбонаддувом, що забезпечує високий крутний фактор на низьких обертах, или 2,5-літровий атмосферний автомат BOXER Subaru на 185 к.с. з поліпшеною ефективністю, завдяки системі безпосереднього упорскування. Автомобілі будуть доступні з варіаторною трансмісією Lineartronic нового покоління, яка отримала партия изделий змін, спрямованих на покращення динаміки і зниження витрати пального.

Побудований бери новій глобальній платформі Subaru Global Platform, кросовер шостого покоління відрізняється гострою спортивною керованістю, яка поєднується з високим рівнем безпеки. Завдяки використанню системи допомоги водієві EyeSight ви завжди будете в курсі того, що відбувається довкола вашого мотор. У новому поколінні, ексклюзивна дефинитив допомоги водієві Subaru EyeSight если вже доступна в базовій комплектації. Відтепер EyeSight оснащений вдосконаленим адаптивним круїз-контролем, який володіє новою функцією центрування в смузі руху. EyeSight Outback як надійний любовник — дарує водієві додатковий спокій.

Легендарна строй повного приводу Subaru Symmetrical All-Wheel Drive, забезпечує хорошу керованість, а також є відмінним помічником рядом подоланні бездоріжжя, де їй держи допомогу приходить оновлена ??учение X-Mode з двома режимами роботи.

 

Subaru Outback 2020 року надійде бери Український ринок вже в наступному році.

Автосалон Субару Правительство Альфа

Адреса: м. Харків, Салтовське шосе, 41а

Тел.: (057) 784-88-88, (057) 766-88-88

Часок работы: с 09.00 накануне 19.00 ( сб. 10.00-18.00, вс. 10.00-15.00)

E-mail: sales@subaru-kharkov.com

WEB: subaru-kharkov.com

Перевестись на сторінку автосалону

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.