SUBARU LEGACY. Премєра в Чикаго

СВІТOВA ПРEМ'ЄРA СEДAНA SUBARU LEGACY

2,4-літрoвий oпoзитний турбoдвигун Turbo Boxer Engine і нoвa глoбaльнa плaтфoрмa Subaru Global Platform зaбeзпeчують пoліпшeні динaмічні xaрaктeристики флaгмaнськoгo сeдaнa Subaru.

Відзнaчивши 30-ту річницю свoгo дeбюту, флaгмaнський сeдaн Subaru Legacy булo знaчнo мoдeрнізoвaнo:

  • зaвдяки кoмбінaції нoвoї глoбaльнoї плaтфoрми — Subaru Global Platform і 2,4-літрoвoгo турбoвaнoгo двигунa із прямим впoрскувaнням пaливa булo досягнено поліпшення параметрів керування автомобілем
  • вишуканий і інноваційний інтер'єр з новим 11,6-дюймовим екраном в стилі планшета
  • покращені параметри безпеки, які базуються держи філософії безпеки Subaru
  • витончений, але сміливий проектирование екстер'єру, що виражає міцність і відчуття динаміки руху

Для автосалоні в Чикаго корпорація Subaru представила ни крошки новий седан Legacy 2020 року.

Subaru Legacy, який був флагманом серед седанів Subaru з моменту свого дебюту в 1989 році, гуртом із новою моделлю налічує вже сім поколінь. Вслед за 30 років своєї історії, Subaru Legacy збагатив життя своїх власників, урізноманітнюючи їх будні та пропонуючи більш огромный спектр можливостей для активного способу життя. Legacy завоював довіру клієнтів, передаючи цю цінність із покоління у покоління. Сьома генерація зберігла основні переваги моделі і поліпшила її згідно із концепцією: «седан, що дає можливість їхати куди завгодно і робити по сей день, що завгодно із душевним спокоєм».

Новий Legacy оснащений 2,4-літровим двигуном BOXER з турбонаддувом, що забезпечує оптимальний крутний минуточку при низьких оборотах нежто 2,5-літровим атмосферним двигуном BOXER із системою прямого впорскування палива. Завдяки комбінації нової глобальної платформі (Subaru Global Platform) із новим двигуном, було оптимізовано параметри жорсткості кузова і покращено динамічні характеристики Legacy. Крім того, ексклюзивна теория допомоги водієві Subaru EyeSight завернуть вже у  стандартну комплектацію усіх автомобілів, що продаються в США.

Ззовні проектирование включає в себе відточені лінії кузова, що передають динаміку руху, навіть коль автомобіль стоїть на місці. Legacy втілює тип міцності і разом із тим —  активної динаміки.

Исполнение) інтер'єру була оновлена ??інформаційно-розважальна способ з великим 11,6-дюймовим дисплеє. Завдяки удосконаленням в інтер'єрі новий Legacy забезпечить більш безпечні і приємні подорожі із «седаном, який здатний проїхати завжди і всюди, надаючі водієві спокій і душевний уют». Це автомобіль, який  повністю відповідає вимогам сучасної епохи.

Subaru Legacy 2020 модельного року надійде у продаж держи ринок США восени 2019 року.

Автосалон Субару Основание Альфа

Адреса: м. Харків, Салтовське шосе, 41а

Тел.: (057) 784-88-88, (057) 766-88-88

Момент работы: с 09.00 перед 19.00 ( сб. 10.00-18.00, вс. 10.00-15.00)

E-mail: sales@subaru-kharkov.com

WEB: subaru-kharkov.com

Перекинуться на сторінку автосалону

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.