Subaru Forester названо абсолютним переможцем у рейтингу безпеки легкових автомобілів!

Стрaxoвий інститут дoрoжньoї бeзпeки (Insurance Institute for Highway Safety) прoвів сeрію тeстів зa нoвoю прoгрaмoю зaпoбігaння зіткнeнь з пішoxoдaми, у якoму взяли учaть 11 крoсoвeрів.

Дaнa прoгрaмa виявилa aбсoлютнoгo пeрeмoжця, яким стaв Subaru Forester 2019 мoдeльнoгo рoку, який oтримaв максимально можливу оцінку у вищезгаданій програмі. Випробування IIHS показали, що Subaru Forester був одним з кращих кросоверів, протестованих нате предмет запобігання зіткнень з виїжджають назустріч манекенами.

У тестування було включено три сценарії, які включали планета манекенів, що зображують як дорослих, в) такой степени і дітей. Найскладніший тест імітував ситуацію, если дитина несподівано вискакує возьми дорогу з-за двох припаркованих автомобілів. Ще Вотан тест передбачав появу пішохода на пороге автомобілем не раніше, ніж ради одну секунду до зіткнення.

«Когда-когда водіям складно вчасно відреагувати, щоб швидко загальмувати предварительно пішоходом», — заявив директор з випробувань активної безпеки IIHS Фавн Девід Ейлор.

Також, дослідження, проведене в 2018 році Інститутом статистики дорожніх збитків (The Highway Loss Data Institute), ініційоване організацією IIHS, показало, що средство допомоги водієві Subaru EyeSight знизила рівень ймовірних страхових випадків, пов'язаних з пішоходами для 35%.

Варто нагадати, що новий Forester з системою Subaru EyeSight був на днях нагороджений рейтингом Top Safety Pick (TSP) 2019, продовживши його серію переміг, як найвитриваліший переможець TSP в своєму сегменті по 13 років (2007-2019).

 

Насчет IIHS

Страховий інститут дорожньої безпеки (англ. Insurance Institute for Highway Safety, англ. IIHS) — американська некомерційна організація, фінансована автомобільними страховими компаніями, заснована в 1959 році в окрузі Арлінгтон, юта Вірджинія. Діяльність організації спрямована возьми зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, шкоди, а також тяжкості травм, отриманих в аваріях. Інститут здійснює дослідження, становить рейтинги безпеки популярних легкових автомобілів, а також споживчих товарів, що мають відношення давно безпеки на дорозі, таких як автомобільні дитячі утримуючі пристрої.

Автоцентр Субару Дніпро

Приветствие: м. Дніпро, вул. Аеропортівська, 17

Тел.: (056) 376-20-30, (056) 376-20-22

Графік роботи: с 9.00 вплоть до 18.00

E-mail: info@subaru.dp.ua

WEB: www.subaru.dp.ua

Перепрыгнуть на сторінку автосалону

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.