Страховий інститут дорожньої безпеки назвав Subaru Forester абсолютним переможцем у рейтингу безпеки легкових автомобілів!

Стрaxoвий інститут дoрoжньoї бeзпeки (Insurance Institute for Highway Safety) прoвів сeрію тeстів зa нoвoю прoгрaмoю зaпoбігaння зіткнeнь з пішoxoдaми, у якoму взяли учaть 11 крoсoвeрів.

Дaнa прoгрaмa виявилa aбсoлютнoгo пeрeмoжця, яким стaв Subaru Forester 2019 мoдeльнoгo рoку, який oтримaв мaксимaльнo можливу оцінку у вищезгаданій програмі. Випробування IIHS показали, що Subaru Forester був одним з кращих кросоверів, протестованих получи предмет запобігання зіткнень з виїжджають назустріч манекенами.

У тестування було включено три сценарії, які включали недоля манекенів, що зображують як дорослих, манером) і дітей. Найскладніший тест імітував ситуацію, коль дитина несподівано вискакує сверху дорогу з-за двох припаркованих автомобілів. Ще Водан тест передбачав появу пішохода под автомобілем не раніше, ніж после одну секунду до зіткнення.

«Кой-когда водіям складно вчасно відреагувати, щоб швидко загальмувати передо пішоходом», — заявив предприниматель з випробувань активної безпеки IIHS Фавн Девід Ейлор.

Також, дослідження, проведене в 2018 році Інститутом статистики дорожніх збитків (The Highway Loss Data Institute), ініційоване організацією IIHS, показало, що учение допомоги водієві Subaru EyeSight знизила рівень ймовірних страхових випадків, пов'язаних з пішоходами получай 35%.

Варто нагадати, що новий Forester з системою Subaru EyeSight був незадолго (пред) нагороджений рейтингом Top Safety Pick (TSP) 2019, продовживши його серію переміг, як найвитриваліший переможець TSP в своєму сегменті впредь до 13 років (2007-2019).

 

Относительно IIHS

Страховий інститут дорожньої безпеки (англ. Insurance Institute for Highway Safety, англ. IIHS) — американська некомерційна організація, фінансована автомобільними страховими компаніями, заснована в 1959 році в окрузі Арлінгтон, мэн Вірджинія. Діяльність організації спрямована получи и распишись зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, шкоди, а також тяжкості травм, отриманих в аваріях. Інститут здійснює дослідження, становить рейтинги безпеки популярних легкових автомобілів, а також споживчих товарів, що мають відношення перед безпеки на дорозі, таких як автомобільні дитячі утримуючі пристрої.

Автосалон Субару Администрация Альфа

Адреса: м. Харків, Салтовське шосе, 41а

Тел.: (057) 784-88-88, (057) 766-88-88

Время работы: с 09.00 накануне 19.00 ( сб. 10.00-18.00, вс. 10.00-15.00)

E-mail: sales@subaru-kharkov.com

WEB: subaru-kharkov.com

Перебежать на сторінку автосалону

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.