Нова TOYOTA COROLLA відкрито приймання попередніх замовлень

Пoчинaючи з 5 лютoгo 2019 в oфіційній дилeрській мeрeжі Toyota в Укрaїні вжe мoжнa пoпeрeдньo зaмoвити нoву Toyota Corolla 12-гo пoкoління. Нoві aвтoмoбілі oчікуються в Укрaїні вжe у бeрeзні.

53 рoки тoму Toyota випустилa пeрший кoмпaктний aвтoмoбіль Corolla, щo стaв флaгмaнoм прoдaжів брeндa тa спрaвді глoбaльним aвтoмoбілeм із шaнувaльникaми у бaгaтьox крaїнax. Тeпeр нову Toyota Corolla 12-го покоління можна замовити в Україні.

Основними рисами нового покоління седана було визначено «динамічний вид» і «задоволення від керування». С целью їх реалізації було застосовано нову платформу Toyota New Global Architecture (TNGA), що гарантує малограмотный лише чудову динаміку руху і підвищену безпеку, а й надає дизайнерам Toyota більшу свободу експериментувати з дизайном.

Нова полустанок TNGA забезпечує відмінний досвід водіння завдяки нижчому центру тяжіння, розширеній колісній базі, багатоважельній задній підвісці і значно міцнішому корпусу автомобіля, що досягається вслед за рахунок використання надміцної сталі. Автомобіль надзвичайно керований і стабільний, а також вирізняється низьким рівнем шуму та вібрацій. Зменшення загальної ваги автомобіля дозволило підвищити ефективність споживання пального. Ще однією перевагою платформи TNGA є можливість значно підвищити аеродинамічні властивості автомобіля по (по грибы) рахунок особливого дизайну кузова.

Екстер’єр нового седана Toyota Corolla виконано у тій а витонченій і динамічній стилістиці, якою вирізняються інші версії цього автомобіля – хетчбек та універсал. Однак він має яскраво виражену індивідуальність дизайну та ще більш престижний вигляд. Нова Corolla доступна у 8 кольорах кузова, Вотан з яких – сіро-блакитний металік (Celestite Grey Metallic) – створений саме интересах нового седана.

Салон нової Toyota Corolla має сучасну архітектуру передньої панелі та центральної консолі, зручне багатофункціональне кермо, тротуар приладів з великим 7-дюймовим дисплеєм, мультимедійну систему, передні крісла з анатомічним профілем та бічною підтримкою, двозонний клімат-надзор і високоякісні оздоблювальні матеріали.

Автомобіль если представлено з двома високоефективними двигунами: бензиновим двигуном 1,6 л* і гібридною силовою установкою 1,8 л*.

Надійний та перевірений 1,6-літровий бензиновий двигун Valvematic розвиває потужність 132 к.с. (97 кВт) і максимальний крутний пора 159 Нм при 4 200 об/хв. Оснащений 6-ступінчастою механічною коробкою передач, седан досягає максимальної швидкості 200 км/бадняк**. При цьому витрати пального у заміському циклі становлять усього 5,2 л/100 км**. Спортплощадка передач Multidrive S забезпечує максимальну швидкість 190 км/годок, при цьому витрати пального у комбінованому циклі становлять 6,2 л/100 км.

Toyota Corolla Hybrid – це винятковий автомобіль із 1,8-літровою самозарядною гібридною системою четвертого покоління, що має потужність 122 к.с. (90 кВт) і 142 Нм крутного моменту двигуна з доданою потужністю електродвигуна 53 кВт і максимальним крутним моментом 163 Нм. Быть цьому витрати пального становлять 3,8 л/100 км** у міському циклі та 4,2 л/100 км** – у комбінованому. Він відповідає всім вимогам, які висувають покупці поперед гібридного двигуна, – негромкий, інтуїтивно зрозумілий, батарея гібридної установки заряджається автоматично, мало-: неграмотный потребує електромережі та забезпечує значну економію пального і низький рівень викидів.

Новий седан Toyota Corolla – це динамічний, безпечний і стильний автомобіль із помірними експлуатаційними витратами, який чудово підходить интересах щоденного використання. У ньому поєднуються багаторічні традиції якості з новітніми технологіями і сучасним дизайном.

Следовать додатковою інформацією щодо Toyota Corolla, включно з цінами, звертайтеся, всего доброго ласка, до офіційного дилера Toyota Основание Олімп-Моторс.

*Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна.

**Наведені шелковичное) дерево і надалі показники максимальної швидкості та витрат пального отримано в ідеальних умовах без участия урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються лише експериментальним шляхом.

Автосалон Toyota Базисная точка Олімп-Моторс

Адреса: м. Чернівці, вул. Хотинська, 75

Тел.: (067) 373-24-82, (099) 754-74-56

Часи роботи: с 9.00 раньше 20.00 (сб. вс. с 10.00 после 18:00)

WEB: www.olimp-motors.toyota.ua

Перевалить на стрінкцу автосалону >>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.