Нова Toyota Corolla — приймаємо замовлення!

З 5 лютoгo 2019 в Тoйoтa Цeнтр Вінниця "Прeміум Мoтoрс" вжe мoжнa пoпeрeдньo зaмoвити нoву Toyota Corolla 12-гo пoкoління. Нoві aвтoмoбілі oчікуються в Укрaїні вжe у бeрeзні.

53 рoки тoму Toyota випустилa пeрший кoмпaктний aвтoмoбіль Corolla, щo стaв флaгмaнoм прoдaжів брeндa тa спрaвді глoбaльним aвтoмoбілeм із шaнувaльникaми у бaгaтьox крaїнax. Тeпeр нoву Toyota Corolla 12-го покоління можна замовити в Україні.

Основними рисами нового покоління седана було визначено «динамічний род» і «задоволення від керування». Угоду кому) їх реалізації було застосовано нову платформу Toyota New Global Architecture (TNGA), що гарантує мало-: неграмотный лише чудову динаміку руху і підвищену безпеку, а й надає дизайнерам Toyota більшу свободу експериментувати з дизайном.

Нова станция TNGA забезпечує відмінний досвід водіння завдяки нижчому центру тяжіння, розширеній колісній базі, багатоважельній задній підвісці і значно міцнішому корпусу автомобіля, що досягається вслед рахунок використання надміцної сталі. Автомобіль надзвичайно керований і стабільний, а також вирізняється низьким рівнем шуму та вібрацій. Зменшення загальної ваги автомобіля дозволило підвищити ефективність споживання пального. Ще однією перевагою платформи TNGA є можливість значно підвищити аеродинамічні властивості автомобіля после рахунок особливого дизайну кузова.

Екстер’єр нового седана Toyota Corolla виконано у тій а витонченій і динамічній стилістиці, якою вирізняються інші версії цього автомобіля – хетчбек та універсал. Однак він має яскраво виражену індивідуальність дизайну та ще більш престижний вигляд. Нова Corolla доступна у 8 кольорах кузова, Вотан з яких – сіро-блакитний металік (Celestite Grey Metallic) – створений саме исполнение) нового седана.

Салон нової Toyota Corolla має сучасну архітектуру передньої панелі та центральної консолі, зручне багатофункціональне кермо, обшивка приладів з великим 7-дюймовим дисплеєм, мультимедійну систему, передні крісла з анатомічним профілем та бічною підтримкою, двозонний клімат-контролирование і високоякісні оздоблювальні матеріали.

Автомобіль если представлено з двома високоефективними двигунами: бензиновим двигуном 1,6 л* і гібридною силовою установкою 1,8 л*.

Надійний та перевірений 1,6-літровий бензиновий двигун Valvematic розвиває потужність 132 к.с. (97 кВт) і максимальний крутний пункт 159 Нм при 4 200 об/хв. Оснащений 6-ступінчастою механічною коробкою передач, седан досягає максимальної швидкості 200 км/година**. При цьому витрати пального у заміському циклі становлять усього 5,2 л/100 км**. Основа передач Multidrive S забезпечує максимальну швидкість 190 км/годок, при цьому витрати пального у комбінованому циклі становлять 6,2 л/100 км.

Toyota Corolla Hybrid – це винятковий автомобіль із 1,8-літровою самозарядною гібридною системою четвертого покоління, що має потужність 122 к.с. (90 кВт) і 142 Нм крутного моменту двигуна з доданою потужністю електродвигуна 53 кВт і максимальним крутним моментом 163 Нм. Около цьому витрати пального становлять 3,8 л/100 км** у міському циклі та 4,2 л/100 км** – у комбінованому. Він відповідає всім вимогам, які висувають покупці раньше гібридного двигуна, – безбурный, інтуїтивно зрозумілий, батарея гібридної установки заряджається автоматично, отнюдь не потребує електромережі та забезпечує значну економію пального і низький рівень викидів.

Новий седан Toyota Corolla – це динамічний, безпечний і стильний автомобіль із помірними експлуатаційними витратами, який чудово підходить чтобы щоденного використання. У ньому поєднуються багаторічні традиції якості з новітніми технологіями і сучасним дизайном.

После додатковою інформацією щодо Toyota Corolla, включно з цінами, звертайтеся, всего хорошего ласка, до Тойота Середка Вінниця "Преміум Моторс".

 

* Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна.

** Наведені шелковица і надалі показники максимальної швидкості та витрат пального отримано в ідеальних умовах помимо урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються лише експериментальним шляхом.

Автосалон Премиум Моторс

Надсыл: г. Винница, 1-км Хмельницького шосе.

Тел.: (0432) 555-915, (067) 431-80-40

П(р)ошедшее работы: с 9.00 по 20.00

E-mail: office@premium-motors.toyota.ua

WEB: http://www.toyota.vn.ua

Перепрыгнуть на страницу автосалона

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.