«Хюндай Мотор Україна» — автомобільний партнер «Міста Майбутнього» на iForum-2019

23 трaвня 2019 рoку в МВЦ «Лівoбeрeжний» відбудeться 11-й Фoрум укрaїнськиx інтeрнeт-діячів iForum-2019. Трaдиційнo у цьoму зaxoді візьмуть учaсть прoвідні фaxівці зі сфери IT, маркетингу та PR. У програмі Форуму — виступи експертів зі світовим ім'ям, нетворкінги та експозиція «Місто Майбутнього», автомобільним партнером якої в цьому році виступить компанія «Хюндай Моторчик Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai.

В рамках конференції iForum-2019 працюватимуть сім основних напрямків з тематичними виступами: Інтернет-Бізнес, Стартапи, Раскручивание і просування, Інтернет-Технології, Майбутнє, Digital Fun та CRM.

У павільйоні, -де проходитиме захід, організована експозона і спеціалізована територія «Місто Майбутнього», автомобільним партнером якої в цьому році виступила компанія «Хюндай Двигатель Україна». Тут если представлений інтерактивний стенд Hyundai і новинка компанії — інноваційний електрокроссовер Kona Electric. Відвідувачі стенду зможуть ознайомитися з автомобілем і отримати докладну інформацію относительно його характеристики.

На майданчику ранее головним павільйоном Форуму если організована експозона Hyundai, сверху якій компанія представить свої бестселери: моделі i30 Fastback, Tucson і IONIQ Electric. Крім того, в (видах всіх бажаючих «Хюндай Моторчик Україна» організовує испытание-драйв таких моделей, як нова Elantra, Tucson і IONIQ Electric. Во (избежание запису на тест-удовольствие цих автомобілів необхідно звернутися прежде консультантів, які працюватимуть в зоні експозиції Hyundai.

Датировка: 23.05.2019

Місце: Броварський проспект, 15, МВЦ «Лівобережний», павільйон 3-С

Графік роботи експозиції та зони диагностика-драйву: з 9.00 до 19.00

Запрошуємо всіх учасників iForum-2019 відвідати інтерактивний щит Hyundai і зону експозиції та испытание-драйвів автомобілів!

Компанія ТOВ «Хюндай Двигатель Україна» — офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська сеть компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний странность послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai возьми рівні кращих європейських і світових стандартів.

 

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.