AutomotiveINNOVATIONS 2018: Volkswagen — сама інноваційна марка масового сегмента

Eкспeрти CAM і PwC відзнaчили, щo мaркa Volkswagen «подле пoкaзнику 26% мaє нaйбільшу чaстку іннoвaцій глoбaльнoгo мaсштaбу сeрeд мaрoк мaсoвoгo сeгмeнтa». Нa висoку oцінку тaкoж удoстoєні Volkswagen Arteon з oпціoнaльнo доступним асистентом аварійної зупинки Emergency Assist 2.0 з функцією зміни смуги, концепт чотирьохдверного кузов Arteon, що представляє верхню лінійку масового сегмента, Golf 1.5 TSI з функцією eco-coasting, що відключає двигун рядом русі накатом, а також Volkswagen up ! GTI, обладнаний бензиновим фільтром сажі.

Адреса: м. Дніпро, Набережна Перемоги, 22

Часи роботи: с 8.00 по 20.00

Перейти на сторінку автосалону

Тел.: (056) 790-33-31, (050) 322-22-31, (097) 322-22-31

WEB: www.autocenter.dp.ua

E-mail: yaroshuk@autocenter.dp.ua

У номінації «автопілотування і безпека» модель Volkswagen знову підтвердила своє лідерство. Успіх був досягнутий завдяки Arteon — першої моделі, обладнаної асистентом аварійної зупинки Emergency Assist другого покоління. Якщо у водія під время руху погіршується самопочуття і він втрачає здатність керувати автомобілем, порядок в рамках свого функціоналу здатна попередити інших учасників руху ради небезпеку, автоматично направити автомобіль возьми праву смугу і зробити зупинку.

Автосалон Volkswagen Автоцентр-Україна

Переможці щорічно обираються інститутом Center of Automotive Management і міжнародною мережею консалтингових компаній PricewaterhouseCoopers. Рішення приймається из-за результатами спільного дослідження AutomotiveINNOVATIONS, в рамках якого аналізуються технічні новинки в сфері автомобілебудування. Держи основі отриманих даних визначаються інноваційні профілі і перспективні тенденції автомобільних марок.

Volkswagen знову визнаний найбільш інноваційною маркою, а також відзначений в номінаціях «Альтернативний привід», «автопілотування і безпеку» та «Традиційний привід».

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.