Абсолютно новий Toyota RAV4 вже в автосалоні Тойота Центр «Олімп-Моторс»

Крoсoвeр. Гібрид. Жoдниx "aлe"

RAV4 пoєднує нaдійний кузoв із прoстoрим і мaйстeрнo oздoблeним сaлoнoм. Цeй aвтoмoбіль ствoрeний угоду кому) пoїздoк містoм тa пoзa йoгo мeжaми. Зручнe вoдійськe сидіння тa пoвнa oглядoвість дoрoги гaрaнтують вaм відчуття aбсoлютнoгo кoнтрoлю нaд ситуaцією. A нoвий пoтужний 2,5-літрoвий гібридний двигун Hybrid Dynamic Force зaбeзпeчує нeoбxідну прoдуктивність зa бай-якиx дoрoжніx умoв.

Бeзпeкa тa впевненість вслед кермом

Toyota Safety Sense — це набір передових систем активної безпеки, створених на того, щоб зробити поїздку безпечнішою с целью вас та ваших пасажирів. Це означає, що новий RAV4 може попередити вы про потенційні небезпеки і в багатьох випадках допоможе належним чином зреагувати получай них. Дізнайтеся більше оборона те, як ці передові активні технології можуть допомогати вы.

 

Інноваційні технології, що дозволяють насолоджуватися зручнішим керуванням

Паркуватися та маневрувати нате низьких швидкостях занчно простыше завдяки великій кількості цифрових функцій, таких як інтелектуальні передні та задні датчики паркування з автоматичним гальмуванням. Вони дозволяють рухатися тісними парковками в умовах обмеженої оглядовості, подаючи звукові попередження возле наближенні вашого RAV4 до перешкоди. Іншим корисним елементом салону є монітор Panoramic View Monitor. Він використовує чотири камери, що розташовані попереду, позаду та у бічних дзеркалах, щоб показувати сила простір навколо автомобіля в режимі 3D для екрані мультимедійної системи Toyota Touch® 2. Водію удобопонятно один з двох режимів перегляду — Moving View нежто See-through View — одним натисканням кнопки бери екрані.

 

Кросовер. Гібрид. Жодних компромісів

Зважаючи получи и распишись те, що з екологічних міркувань у великих європейських містах встановлюються суворі законодавчі обмеження автомобільних викидів, автомобілі Toyota з самозарядним гібридним двигуном є чудовим варіантом екологічного міського транспорту.

Гібридний силовий автомат Hybrid Dynamic Force, що дебютував у новому RAV4, є чотирициліндровим 2,5-літровим гібридним бензиновим двигуном, що гарантує водієві чисту насолоду від керування автомобілем. Він використовує пряме та розподілене впорскування, що забезпечує достатній крутний старт у всіх діапазонах швидкостей. А завдяки впровадженню в RAV4 системи повного привода Hybrid AWD-i ви отримаєте надійніше керування, що особливо помітно під часок руху пухким ґрунтом чи слизькою дорогою.

Окрім цих удосконалень, було збільшено максимальну потужність систем Hybrid AWD-i та FWD і вдосконалено загальне прискорення RAV4. Це дозволяє гладко рушати з місця та підвищує ефективність роботи получай високих швидкостях. Ви отримуєте необхідну потужність саме тоді, коль вам це потрібно.

Во (избежание нового RAV4 не існує непрохідних доріг. Він однаково добре пересувається містом, багатосмуговими автомагістралями і бездоріжжям следовать будь-яких дорожніх умов. RAV4 є втіленням філософії "безкомпромісної потужності". RAV4 — це вражаюча продуктивність, керованість, ефективність і вдосконалені технології керування.

 

TNGA — точність та потужність

Нова глобальна модульна архітектура Toyota (TNGA) відзначає революційні зміни того, як компанія проектує, розробляє і виробляє автомобілі. Вона є невід'ємною частиною місії компанії, що полягає у створенні совершенно кращих автомобілів, більш стильних, зручніших у керуванні та безпечніших.

Нова площадка TNGA забезпечує "впевнене та природне" керування новим автомобілем. "Впевнене" завдяки швидкому реагуванню нате перешкоди, що гарантує відчуття стабільності. "Природне" завдяки інтуїтивному реагуванню возьми дії водія.

Платформа TNGA дала дизайнерам Toyota більше свободи пользу кого реалізації місії компанії. Вони змогли створити новий RAV4 з сильним характером кросовера і стилем, який вирізняє його з-поміж інших моделей його сегмента. А вишуканий інтер'єр автомобіля викликає схват і радість, що ви знаходитеся в цьому салоні, -де враховано всі відчуття людини. Водієві нове шасі TNGA гарантує зручніше сидіння, кращу оглядовість та испытание над дорогою, що є визначальним чтобы справжнього кросовера.

Крім того, оновлена способ безпеки Toyota Safety Sense гарантує надзвичайний рівень безпеки ради водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Ця дефинитив є найкращою у своєму класі. Безпечність, воля, привабливий дизайн та вишуканий комфортний гостиная роблять RAV4 винятковим кросовером.  Це перший найкращий автомобіль. І це из этого следует можливим завдяки новій платформі TNGA.

 

Затишний, комфортний кружок

Просторий салон. Просторий новий RAV4 водночас практичний і стильний. Він має багато розумно спроектованих відділень чтобы зберігання, а також універсальні складані сидіння.

Проектирование салону. Вишукана якість та стандартні технології, що є провідними на цього сегмента, поєднуються у розумно спроектованому салоні, дескать панує гармонія простоти та високих технологій.


Передать еще
(2)

Автосалон Toyota Р Олімп-Моторс

Адреса: м. Чернівці, вул. Хотинська, 75

Тел.: (067) 373-24-82, (099) 754-74-56

Часи роботи: с 9.00 предварительно 20.00 (сб. вс. с 10.00 впредь до 18:00)

WEB: www.olimp-motors.toyota.ua

Перевестись на стрінкцу автосалону >>

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.