14 днів тим, хто оберігає нас 365 днів на рік. Uklon та «Повернись живим» збирають кошти для армії.

Дo Дня зaxисників тa зaxисниць Укрaїни oнлaйн-сeрвіс виклику aвтo Uklon тa блaгoдійний фoнд «Пoвeрнись живим» прoвoдять спільну кaмпaнію нa підтримку укрaїнськиx військoвиx.

«14 днів с целью зaxисників» — цe кoмунікaційний прoeкт зі збoру коштів для мобільні комплекси спостереження для українських військових, які захищають нашу незалежність сьогодні. 

З 1-го точно по 14 жовтня кожен бажаючий може дізнатися більше та долучитися раньше акції через розділ «Новини» у додатку Uklon. Також держи цей період онлайн-сервіс поширив QR-коди з посиланням в проект в своїх автівках у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Хором з тим Uklon планує нагадати всім своїм користувачам насчет таку можливість безпосередньо в День захисника України.

«Ми в Uklon чітко визначаємо свою українську ідентичність і безвыгодный можемо залишатися байдужими до того, що нам важливо. У 2014-ому, в дни, коли складно було всім, у нас не було іншого варіанту, окрім як підтримувати ресурсами українську армію. Донині ми щороку співпрацюємо з БФ «Повернись живим» і безвыгодный збираємося змінювати цей вектор, поки країна перебуває у військовому конфлікті», — розповідає співзасновник та операційний заведующий компанії Uklon Сергій Смусь.

Коли акція докончиться, Uklon долучиться до допомоги власним внеском.
Крім того, 14 жовтня сервіс додатково організує воскресенье безкоштовної доставки для ветеранських бізнесів. 

Зі свого боку распорядитель благодійного фонду «Повернись живим» Приводить в смятение Чмут наголошує, що країні потрібна сильна та компетентна армія: «Ми розбудовуємо її — підсилюємо сучасним обладнанням, що допомагає зберігати життя військових та стримувати противника. Навчаємо військових снайпінгу, точній стрільбі з закритих позицій, мінній безпеці, методам застосування БПЛА. Це було б неможливо сверх соціально відповідального бізнесу, який підтримує і благодійників, і військових».

Допомогти своїм внеском можна шелковица: https://14days.savelife.in.ua/

Комментарии и уведомления в настоящее время закрыты..

Комментарии закрыты.